PRAWDZIWA STRONA PRZYRODY 😊
Heej wszystkim! Jak mija wam majówka? Pogoda też wam tak służy jak mi?😊 Chciałabym wam trochę opowiedzieć o ostatnim wykładzie z Edukacji społeczno – przyrodniczej. Wykład wyglądał nieco inaczej niż zawsze. Miałam możliwość oglądać przyrodę na żywo. Nie z prezentacji, nie ze zdjęć tylko na żywo mogłam wszystko obserwować. Na początku Pan profesor pokazał nam wszystkie potrzebne przyrządy do eksperymentowania i poszukiwania zwierząt/ owadów. To fascynujące patrzeć na kogoś, kto tak bardzo jest wpatrzony w to, co robi i w ciekawy sposób to przekazuje. Pan Profesor chciał nam wszystko dokładnie przekazać, co i jak robić, żeby zaobserwować jak najwięcej i pokazał wszystkie potrzebne sprzęty analizy fauny wodnej. Jednym z nich nawet można sprawdzić profil glebowy. ` ...